O zespole

Magdalena– utalentowana wokalistka o ciepłym głosie, dla której muzyka od najmłodszych lat była inspiracją do życia. Żywiołowa i zawsze uśmiechnięta. Dynamiczna i ekspresyjna, odnajdująca się w każdym stylu muzycznym. Śpiewa utwory z repertuaru różnych artystów. Od 2004-2007 uczęszczała do ogniska muzycznego na saksofon tenorowy. Przygodę z saksofonem rozpoczęła w wieku 17 lat. Obecnie gra w orkiestrze dętej pod przewodnictwem Pana Jana Steca.

 

Krzysztof  wspaniały klawiszowiec – akordeonista, trębacz, świetny muzyk, człowiek z ogromnym zasobem energii, humoru, wodzirej, instrumentalista oraz wokalista w jednej osobie. Absolwent Instytutu muzyki na wydziale Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Przygodę z instrumentami rozpoczął bardzo wcześnie, gdyż w jego domu rodzinnym instrumenty były od zawsze. Obecnie jest nauczycielem muzyki, gra w orkiestrze dętej pod przewodnictwem Pana Jana Steca oraz w “Kaszubskim Zespole Pieśni i Tańca Bytów”.

 

Wybierając nasz zespół zapewniają sobie Państwo:

Profesjonalną jakość usług,

Szeroki repertuar dopasowany zarówno pod starszą jak i młodszą publikę,

Możliwość ustalenia repertuaru w zależności od Państwa potrzeb,

Nagłośnienie z najwyższej półki,

Szybki, łatwy i konkretny kontakt z zespołem,

Szampańską zabawę do białego rana!

 

Repertuar

Muzyka, którą gramy mieści się w bardzo szerokim zakresie: od disco polo, przez pieśni ludowe, biesiadne oraz muzykę popularną. Gramy głównie piosenki w języku polskim, aczkolwiek mamy także w zanadrzu utwory zagraniczne. Jesteśmy także w stanie przygotować nowe utwory spoza repertuaru – na życzenie klienta. Tak szeroki repertuar daje nam możliwość muzycznego dopasowania się praktycznie do każdej imprezy okolicznościowej.